Nagroda Rodziców dla programu edukacji EUD

W sobotę, 14 października br w Muzeum Śląskim w Katowicach odbyła się Gala Słoneczników. To nagrody przyznawane przez portal czasdzieci.pl za najbardziej rozwojowe inicjatywy dla dzieci.

źródło: sloneczniki.czasdzieci.pl

 

Na Gali mieliśmy okazję przekonać się jak wiele ciekawych i atrakcyjnych ofert przygotowały dla młodych mieszkańców naszego regionu małe i wielkie instytucje. W tak znamienitym gronie nasz Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy - EUD otrzymał nominację w dwóch kategoriach: Logika i Sztuki wizualne.

W kategorii Logika wygraliśmy w głosowaniu otrzymując Nagrodę Rodziców! To fantastyczna wiadomość i powód do dumy dla wszystkich, którzy są zaangażowani przy realizacji EUD.

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy prowadzony jest na naszej Uczelni od 8 lat przy współpracy z Fundacją Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych. Skierowany jest do uczniów w wieku 10-13 lat. Dla nieco starszych mamy programy AME i ELiT.

Dziękujemy Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej za pomoc w realizacji programów. Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali w plebiscycie.

Gratulujemy organizatorom tej cennej inicjatywy oraz wszystkim nominowanym życząc dalszego rozwoju.

Zachęcamy do zapoznania się z relacją na stronie portalu