Nocne zwiedzanie UE Katowice – Przyjdź, zwiedzaj, graj!

Chcesz po raz pierwszy odwiedzić nasz Uniwersytet? A może gościłeś już w naszych budynkach, ale chciałbyś zobaczyć je z trochę innej perspektywy? Wszystko przed Tobą! Już w czwartek, 9 czerwca nocne zwiedzanie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach!

Podczas wydarzenia będziesz mogli zwiedzić cały nasz kampus i przy okazji wziąć udział w wielu interesujących zadaniach. Na specjalnych stacjach ulokowanych w budynkach naszego Uniwersytetu czekać na Ciebie będą między innymi wyzwania związane z matematyką, językiem obcym, a także… karaoke!

Bo Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach to nie tylko wysoki poziom kształcenia, ale również wiele możliwości rozwoju i realizowania swoich pasji. Przyjdź i sam się o tym przekonaj!

Impreza rozpocznie się 9 czerwca o 20:00 przed budynkiem A naszego Uniwersytetu.

Zapisz się już dziś za pośrednictwem specjalnego wydarzenia utworzonego na Facebooku, przyjdź, zwiedzaj i graj!

Wydarzenie organizowane jest przez Niezależne Zrzeszenie Studentów oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach