Panel Ekspercki Klubu Absolwentów Logistyki i Transportu

Już 23 października br. w Katowicach odbędzie się Panel Ekspercki Klubu Absolwentów Logistyki i Transportu (KALIT).

Panel Ekspercki KALIT to miejsce nawiązywania kontaktów oraz wymiany poglądów, doświadczeń i wiedzy. To regionalne spotkanie osób zainteresowanych tematyką łańcucha dostaw, integrujące społeczność biznesową, akademicką i studencką.

Podczas wydarzenia odbędą się dwa panele dyskusyjne:

• "Jak rozmawiać z Innymi, czyli o komunikacji międzykulturowej"
  • "Rozwiązania ekologiczne w łańcuchu dostaw - czy to się opłaca?"

Panele dyskusyjne będą mieć formę wydłużoną i interaktywną, angażującą audytorium. Dyskutować będą uczestnicy wydarzenia, przedstawiciele kilkudziesięciu firm i kilkunastu branż, jak również reprezentanci firm partnerskich: Amazon, MS Logistics, Sachs Trans International, ESA Logistika, Antalis, MoveOn! Consulting, oraz uczelni: Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Politechniki Śląskiej.

Serdecznie zapraszamy na stronę internetową wydarzenia: panel.kalit.pl oraz do rejestracji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Ze względów sanitarnych liczba miejsc ograniczona. Wydarzenie odbędzie się fizycznie, jeżeli pozwolą na to ograniczenia epidemiologiczne. Wszelkie wytyczne sanitarne zostaną zachowane.

Zapraszamy do śledzenia mediów organizatorów KALIT:

oraz NKL Dialog: