Pierwsze spotkanie absolwentów logistyki i transportu

11 maja 2019 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbędzie się wyjątkowe studencko-absolwenckie spotkanie z okazji 20-lecia istnienia Naukowego Koła Logistyki DIALOG oraz 1. rocznicy powstania Klubu Absolwentów Logistyki i Transportu.

W spotkaniu wezmą udział absolwenci wszystkich roczników, wszystkich kierunków i specjalizacji związanych z transportem, spedycją i logistyką, a także absolwentów innych kierunków, którzy związali się z tymi obszarami zawodowo.

Spotkanie będzie wyjątkową okazją do ponownej, po latach wizyty w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Nie zabraknie czasu na nawiązywanie i odnawianie kontaktów oraz dyskusje między absolwentami. Odbędą się dwa panele dyskusyjne. Chcemy także, aby na wydarzeniu jak najbardziej skorzystali organizatorzy wydarzenia - studenci z NKL DIALOG - dla których będzie wielką wartością spotkać się z osobami o dużym doświadczeniu zawodowym, w atmosferze przychylności i życzliwości. 

W harmonogramie wydarzenia zaplanowano dwa panele dyskusyjne, sesję dyskusji tematycznych oraz wystarczająco dużo czasu na swobodne nawiązywanie i odnawianie kontaktów.

Więcej informacji na stronie.