Przejdź do menu Przejdź do treści

Posiedzenie Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN [relacja]

19 marca 2024 r. w SGH w Warszawie miało miejsce ostatnie posiedzenie Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN w kadencji 2020-2024. W wydarzeniu Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach reprezentowali: JM Rektor prof. dr hab. inż. Celina M. Olszak oraz Przewodniczący Komitetu prof. dr hab. Wojciech Dyduch.

Komitet Nauk Organizacji i Zarządzania, działający od 1969 roku reprezentuje dyscyplinę nauki o zarządzaniu i jakości w Polskiej Akademii Nauk. Misją Komitetu jest stymulowanie rozwoju nauk organizacji i zarządzania w Polsce oraz promowanie w innych środowiskach naukowych i w praktyce osiągnięć z zakresu zarządzania oraz ich twórców.

Marcowe posiedzenie było okazją do podsumowania działalności Komitetu w kadencji 2020-2024, a także do wręczenia dyplomów z podziękowaniem za zaangażowanie w działalność Komitetu wszystkim członkom kadencji.

Dodatkowo uczczono jubileusz 50-lecia pracy naukowej prof. dr hab. Janusza Czekaja z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz wręczono dyplomy laureatom i wyróżnionym w XV edycji Konkursu na prace naukowe.

Nie zabrakło również złożenia gratulacji Rektorom Elektom: JM Rektor prof. dr hab. inż. Celinie Olszak oraz dr hab. Piotrowi Wachowiakowi, prof. SGH ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Więcej informacji na stronie: https://knoiz.pan.pl/ 

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3