Seminarium nt. współczesnych uwarunkowań kształcenia i kierowania placówkami oświatowymi

14 marca br. na Wydziale Biznesu Finansów i Administracji w Rybniku odbędzie się seminarium dla dyrektorów szkół ponadgimnazjalnych oraz naczelników Wydziałów Edukacji naszego regionu (Rybnik, Wodzisław Śląski, Jastrzębie-Zdrój, Żory, Racibórz).

W programie spotkania pt. "Współczesne uwarunkowania kształcenia i kierowania placówkami oświatowymi":

• wystąpienie Prorektora ds. Edukacji i Współpracy z Zagranicą prof. dra hab. Wojciecha Dyducha
    "Współczesne MBA, czyli Miasto, Biznes i Akademicy razem: Dobre praktyki współpracy",
  • wystąpienie Dziekana Wydziału Biznesu Finansów i Administracji w Rybniku dra inż. Tomasza Zielińskiego
    "Praktyczny profil kształcenia w koncepcji funkcjonowania Wydziału Biznesu, Finansów i Administracji”
  • warsztaty "Coaching w praktyce dyrektora placówki oświatowej" prowadzone przez Pana Adama Moszyńskiego, koordynatora sprzedaży szkoleń technicznych TUV Rheinland Polska sp. z o. o.