Spotkania informacyjne dla pracowników w zakresie PPK

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA organizuje codzienne spotkania informacyjne dla pracowników (z możliwością zadawania pytań) w zakresie Pracowniczych Planów Kapitałowych. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Schemat dołączenia do spotkania:

• Najwcześniej na 15 minut przed webinarium zostanie uaktywniony link, który pozwoli na dołączenie do niego.
  • Kliknąć w Link w wybranym dniu szkolenia (tabela linków do szkolenia), który przenosi do systemu Webex.
  • Wypełnić pola znajdujące się po prawej stronie: imię, adres e-mail, hasło sesji (w tabeli spotkań na zaproszeniu) – zatwierdzić Join Now.
  • W przypadku otwarcia się strony Rozszerzenie Cisco Webex należy przescrollować na dół, odnajdując okno Dodaj do Chrome, w które należy kliknąć.
  • Po pojawieniu się komunikatu Czy połączyć Twoje dane Chrome z tym kontem należy połączyć dane i postępować zgodnie z komunikatami akceptując je.

W razie pojawienia się problemów pomocna będzie udostępniona instrukcja.