Spotkanie studentów zagranicznych ze słuchaczami UETW w naszym Welcome Point

30 maja 2022 roku odbyło się pierwsze spotkanie studentów zagranicznych ze słuchaczami Uniwersytetu Ekonomicznego Trzeciego Wieku w naszym Welcome Point.

Uczestnicy mieli szansę porozmawiać z naszą studentką Ibironke Iyadunni Fatukasi, która pochodzi z Nigerii oraz podszlifować swój angielski. Słuchacze UETW uczestniczą w lektoracie języka angielskiego na poziomie początkującym, średnim i zaawansowanym i już od kilku lat szlifują znajomość języka, pod opieką Magdaleny Mosakowskiej

To wydarzenie było niezwykłe pod wieloma względami, lecz przede wszystkim była to niesamowicie inspirująca wymiana międzykulturowa i międzypokoleniowa.

Mamy nadzieję, że uczestnicy Uniwersytetu Ekonomicznego Trzeciego Wieku odwiedzą Welcome Point jeszcze nie raz!