Sukcesy naszych logistyków w konkursie CloudNine

Niezwykle miło nam poinformować, że nasi logistycy zwyciężyli zarówno drużynowo, jak i indywidualnie w ogólnopolskim konkursie CloudNine dla studentów oraz absolwentów kierunków logistycznych i pokrewnych. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


14 listopada w PTAK WARSAW EXPO odbył się finał ogólnopolskiego konkursu pod nazwą CloudNine, dla studentów oraz absolwentów kierunków logistycznych i pokrewnych, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów.

Konkurs składał się z dwóch konkurencji:

  • indywidualnej – na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą logistyki, zarządzania łańcuchem dostaw, Przemysłu 4.0 oraz sprzedaży, obronioną w Polsce w latach 2018-2019;
  • zespołowej, o nazwie Amazon Game Hack – polegającej na zaproponowaniu rozwiązania wyzwania biznesowego przedstawionego przez firmę Amazon

Do pierwszej konkurencji zgłoszonych zostało 47 pracy dyplomowych. Jury konkursowe do finału zakwalifikowało 19 prac, z których ostatecznie wybranych zostało 5 prac zwycięskich. Autorką jednej ze zwycięskich prac jest Karolina Salamon, tegoroczna absolwentka naszego Uniwersytetu na kierunku Logistyka (tytuł pracy: "Dashboard operacyjny w monitoringu procesów i operacji logistycznych przedsiębiorstwa chemicznego").

Pozostałymi laureatami konkursu na najlepszą pracę dyplomową zostali:

  • Artur Kropop (Szkoła Główna Handlowa),
  • Katarzyna Kudaś (Politechnika Poznańska),
  • Piotr Michel (Politechnika Łódzka),
  • Ewa Szczęsna (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu).

Do drugiej konkurencji przystąpiło 20 zespołów, z których 9 dostało się do rundy finałowej. Zespół reprezentujący Naukowe Koło Logistyki "Dialog", funkcjonujące na naszym Uniwersytecie, w składzie Karolina Bułka, Igor Charytanowicz, Małgorzata Gęgotek, Aleksandra Mirek, Martyna Pietrucha, Iryna Yakymiv, opracował rozwiązanie ocenione jako najlepsze i tym samym został zwycięzcą Amazon Game Hack!

Do finału zakwalifikowano także drugi zespół złożony z członków NKL "Dialog", w składzie: Szymon Kulesza, Magdalena Mądry,Julia Senkała, Marcin Zajęcki.

Serdecznie gratulujemy!