Trwa Międzynarodowa Konferencja "Sustainability - the Future of Business"

W dniach 1-2 czerwca 2022 r. w Auli budynku CNTI odbywa się Międzynarodowa Konferencja "Sustainability - the Future of Business", na którą serdecznie zapraszamy społeczność Uniwersytetu. Patronat nad konferencją objęła JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach prof. dr hab. inż. Celina. M. Olszak.

Konferencja jest wydarzeniem wieńczącym projekt Economics of Sustainability realizowanym w rybnickiej filii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach ze środków Programu Partnerstw Strategicznych UE Erasmus+, w którym nasza Uczelnia jest liderem.

W oficjalnym rozpoczęciu wydarzenia wzięli udział m.in. Prorektor ds. Nauki i Rozwoju Kadry Akademickiej prof. dr hab. Maciej NowakDziekan dr hab. Justyna Matysiewicz, prof. UE oraz Prodziekan Kolegium Studiów - Dyrektor Filii w Rybniku dr inż. Tomasz Zieliński

Spektrum tematów prezentowanych w trakcie konferencji obejmuje różnorodne perspektywy zrównoważonego rozwoju, od zagadnień ekologii, ochrony środowiska poprzez kwestie gospodarcze i finansowe po zagadnienia społeczne i kulturowe.

Wydarzenie będzie zorganizowane w formule hybrydowej. Zachęcamy studentów i wykładowców do aktywnego udziału.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie: https://econosteam.eu/

Międzynarodowa Konferencja Sustainability - the Future of Business