UE Katowice - Uniwersytet w centrum [wideo]

Z okazji nowego roku akademickiego podczas Inauguracji roku zaprezentowano krótki film ukazujący Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach jako centrum życia studenckiego, naukowego i biznesowego w samym sercu metropolii.

Oprócz uczelnianego kampusu (głównego i zamiejscowego w Rybniku) materiał pokazuje, jak wiele możliwości daje stale rozwijające się miasto Katowice. Silesia Business Park i Biurowce .KTW to tylko kilka lokalizacji przedstawionych w filmie, które świadczą o licznych inwestycjach i rosnących możliwościach dla absolwentów opuszczających mury uczelni.

Obok nowopowstałych centrów biznesu, w filmie możemy zobaczyć katowicki rynek, Strefę Kultury czy Dolinę Trzech Stawów stanowiące swego rodzaju centa rekreacji i wypoczynku dla studentów, którzy, dzięki bliskiej odległości od kampusu, mogą z nich korzystać w każdej chwili.