Przejdź do menu Przejdź do treści

#UEKatowice rusza z TikTokiem!

W dniu Inauguracji roku akademickiego oficjalnie został dodany pierwszy filmik na naszego Uniwersyteckiego TikToka. Konto dedykowane jest Studentom oraz Kandydatom UE Katowice. Zapraszamy do współpracy!

Pasjonujesz się fotografią, a przed kamerą czujesz się jak przysłowiowa ryba w wodzie? Mało tego, nagranie TikToka to dla Ciebie bułka z masłem? To ta wiadomość jest dla Ciebie, więc koniecznie wypełnij formularz!

Komunikacja wizualna zdecydowanie wygrywa w dzisiejszych czasach, czy to na Facebooku, Instagramie, czy nawet na ostatnio popularnym TikToku. Ludzie scrollują media społecznościowe w pracy, komunikacji miejskiej, a także w domu podczas wolnego wieczoru. Jak dobrze wiecie i mogliście zauważyć, kładziemy duży nacisk na komunikację z Wami poprzez social media. Zależy nam na tym, aby w mediach społecznościowych #UEKatowice gościli także studenci naszej Alma Mater. 

Dlatego, jeśli tylko chcecie i macie możliwość przesyłania fajnych i ciekawych zdjęć oraz TikToków związanych ze studiowaniem, nagranych na terenie kampusu bądź z gadżetami naszej Uczelni, zachęcamy Was do wysyłania ich nam poprzez formularz.

Posty z Waszymi zdjęciami będą publikowane na Facebooku Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach co weekend wraz z oznaczeniem Waszego profilu. W przypadku TikToka będą to losowe dni w tygodniu.

Wskakujcie na naszego TikToka!

Zasady

  1. Przesyłając swoje materiały oświadczasz, że osoby znajdujące się na filmie bądź zdjęciu wyrażają zgodę na upublicznienie swojego wizerunku przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach na jego mediach społecznościowych.
  2. Wraz z wysłaniem zgłoszenia informacji jej autor bądź właściciel merytoryczny wyraża zgodę na publikację w serwisie jego danych osobowych.
  3. Informacje publikowane w mediach społecznościowych zostaną zamieszczone wraz z określeniem ich autora (imię, nazwisko oraz oznaczenie profilu). 
  4. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez Uniwersytet dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej Uniwersytetu pod adresem: bip.ue.katowice.pl/klauzule-informacyjne-rodo

* Zastrzegamy sobie możliwość wyboru, jak również nieopublikowania nadesłanego zdjęcia, jeśli nie będzie spełniał on odpowiednich norm.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy