Przejdź do menu Przejdź do treści

University Management Accounting Day na UE Katowice

Myślisz o zrobieniu kariery w finansach? Rachunkowość zarządcza jest nieodłącznym elementem twoich planów na przyszłość? Masz jasno postawione cele w swojej karierze i wiesz co chcesz osiągnąć? Zapraszamy na UMAD 2018 na UE Katowice!

Rozwiń swoją wiedzę oraz wzbogać swoje umiejętności dzięki CIMA! Założony w 1919 roku Instytut Rachunkowości Zarządczej CIMA (The Chartered Institute of Management Accountants) jest czołową i jednocześnie największą organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej, liczącą ponad 232 000 członków i studentów w 177 krajach.

Wszystkich chętnych zapraszamy już 26 października 2018 roku do auli CNTI, godz. 11:00 na University Management Accounting Day. Spotkanie po raz pierwszy będzie miało miejsce w naszym mieście i ma na celu przybliżenie studentom praktycznych aspektów rachunkowości zarządczej oraz stworzenie okazji do spotkania z przedstawicielami firm działających na terenie Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej.

Po wydarzeniu do dyspozycji studentów będą pracownicy CIMA oraz Uczelni zaangażowani w projekt, którzy z chęcią udzielą odpowiedzi na nurtujące pytania z zakresu kariery w programie.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na temat CIMA

Zobacz wydarzenia na Facebooku

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3