Uniwersytet Ekonomiczny na XVIII Ogólnopolskich Targach "Edukacja"

W dniach od 8 do 10 marca br. można było spotkać się z przedstawicielami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach podczas targów edukacyjnych w Spodku.

Spotkanie przy stoisku naszej Uczelni na tegorocznych targach edukacyjnych było dobrą okazja do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, porozmawiania z pracownikami naszego Uniwersytetu, którzy udzielali będą informacji o zasadach rekrutacji, a także rozmowy ze studentami naszej Alma Mater; odpowiadali oni którzy na pytania dotyczące warunków studiowania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

W pierwszym dniu Targów, 8 marca, z kandydatami na studia spotkał się JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach prof. dr hab. Leszek Żabiński.

Więcej informacji nt. Targów na stronie: www.targi-edukacja.eu.

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia