Uroczyste wręczenie powołań kierownikom katedr

30 września 2020 r. odbyły się uroczystości wręczenia powołań do pełnienia funkcji kierowniczych kierownikom katedr Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Na mocy Uchwały nr 108/2019/2020 z dnia 10 września 2020 roku Senat Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach pozytywnie zaopiniował powołanie 41 kierowników katedr. Uroczyste wręczenie powołań odbyło się 30 września 2020 r. w Sali Senackiej Rektoratu Uniwersytetu.

"Mam wielki zaszczyt i honor wręczyć Państwu powołania na kierowników katedr. Pragnę życzyć jednocześnie satysfakcji osobistej, sukcesów w tym obszarze, jakim jest zarządzanie katedrą i wymiernych sukcesów zespołów jakimi Państwo kierujecie." - podkreślała JM Rektor prof. dr hab. inż. Celina M. Olszak i w dalszej części uroczystości wręczyła oficjalnie powołania kierownikom katedr.

Podczas wydarzenia wręczono również powołanie do pełnienia funkcji kierowniczej Centrum Kształcenia przez Całe Życie oraz Wydawnictwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.