VII Konferencja Naukowa Logistyka 2021

Katedra Logistyki Społecznej na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach 27 września 2021 r. organizuje w formie online ogólnopolską konferencję naukową pt. "VII Konferencja Naukowa Logistyka 2021. Logistyka w okresie zmiany paradygmatów w zarządzaniu".

Po raz drugi konferencja integrująca akademickie środowisko osób zajmujących się logistyką wraca do Katowic w nowej formule online. Pierwsza konferencja z tego cyklu odbyła się w roku 2015.

Przedmiotem dyskusji podczas tegorocznej konferencji stanie się logistyka w okresie zmiany paradygmatów w zarządzaniu. Zostanie poruszony także temat logistyki wobec współczesnych przemian politycznych w świecie, a także spojrzeć na logistykę jako czynnik dobrostanu.

Konferencja jest adresowana nie tylko do logistyków, ale z założenia nosi interdyscyplinarny charakter, w związku z tym zaprosiliśmy do udziału w niej przedstawicieli innych nauk społecznych.

Szczegółowe informacje oraz program konferencji są dostępne na stronie: www.konferencjalogistyka.pl/