Podczas ostatniej wizyty uczniów szkół średnich, w związku z podpisaniem umów partnerskich, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbył się specjalny, walentynkowy happening pn. "Z miłości do nauki". Musicie to zobaczyć!
Walentynki to coroczne święto zakochanych obchodzone 14 lutego, którego nazwa pochodzi od św. Walentego. Tego dnia zwyczajowo wysyłane są listy i komunikaty zawierające wyznanie miłosne.
Specjalnie z tej okazji pracownicy #UEKatowice wraz z uczniami szkół średnich wykonali walentynkowy happening pt. "Z miłości do nauki", którego celem, zgodnie z założonym przesłaniem, było ukazanie zapału, pasji i miłości do nauki oraz do naszej Alma Mater poprzez realizowanie misji kształcenia przez całe życie.
Efekty sesji zdjęciowej zrealizowanej podczas wydarzenia możecie zobaczyć poniżej.
Więcej informacji nt. wizyty szkół średnich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na stronie.






























Dołącz do nas