Webinarium pt. "Zarządzanie różnorodnością pokoleniową"

Serdecznie zapraszamy na webinarium zatytułowane: "Zarządzanie różnorodnością pokoleniową”, które odbędzie się 6 czerwca 2022 r. o godz. 16:00 przy wykorzystaniu platformy GoogleMeet.

Webinarium jest wspólnym projektem Koła Naukowego "HR-owców", działającego przy Katedrze Zarządzania Organizacjami i Koła Naukowego HRD, działającego przy Katedrze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Do współpracy zaproszono Studenckie Koło Naukowe Personalni, działające przy Katedrze Zarządzania Zasobami Ludzkimi Uniwersytetu Łódzkiego.

Podczas webinarium zostaną poruszone tematy związane z: istotą kapitału multigeneracyjności, wdrażaniem pracowników z różnych pokoleń w miejscu pracy oraz charakterystyką najmłodszego pokolenia na lokalnym rynku pracy.

Link do Webinarium: https://meet.google.com/jfe-mjct-naj

Ogólnopolskie Dni Różnorodności

Webinarium jest organizowane w ramach Ogólnopolskich Dni Różnorodności. Jest to  to największe coroczne wydarzenie realizowane w ramach koordynowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, wspierającej przeciwdziałanie dyskryminacji w miejscu pracy, Karty Różnorodności. Każdego roku wydarzenie gromadzi ekspertów zajmujących się zarządzaniem różnorodnością, działających na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem i dyskryminacją. Inspiracją do powstania Ogólnopolskich Dni Różnorodności był Światowy Dzień Różnorodności Kulturowej (Światowy Dzień Różnorodności Kulturowej dla Dialogu i Rozwoju). Obchodzone corocznie święto zostało ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją 57/249 z 22 grudnia 2002 roku.