Wizyta pracowników z uczelni partnerskiej w Libanie

W dniach 11-15 lipca 2022 r, Biuro Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach gościło pracowników Holy Spirit University of Kaslik. Wizyta pracowników administracyjnych uczelni partnerskiej z Libanu miała charakter szkoleniowy i możliwa była dzięki współpracy obu uczelni w ramach programu Erasmus+.

W trakcie tygodniowej wizyty przedstawicielki libańskiej uczelni miały możliwość przyjrzeć się bliżej pracy Biura Współpracy Międzynarodowej. Była to wspaniała sposobność do wymiany doświadczeń, dobrych praktyk, a także wypracowania planów dotyczących przyszłej, równie owocnej współpracy.

Wizyta stanowiła także świetną okazją do spotkania z pracownikami innych działów uczelni, m.in. Welcome Point, Działem Rekrutacji czy Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej.