Przejdź do menu Przejdź do treści

Wracamy z projektem MOOW CODE - 25 marca weź udział w Impact Day!

Już 25 marca o godz. 12:00 w Auli CNTI rozpocznie się wydarzenie Moow Impact Day. Wydarzenie jest wstępem do międzynarodowego projektu MOOW CODE, który ma na celu wspierać wykorzystanie narzędzi cyfrowych w edukacji oraz przygotowywać studentów do pracy projektowej w środowisku cyfrowym. Tegorocznym tematem przewodnim projektu MOOW CODE jest zrównoważony rozwój w edukacji cyfrowej.

Zespół organizujący projektu MOOW CODE serdecznie zaprasza studentów i wykładowców Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach do wzięcia udziału w Moow Impact Day. Wydarzenie odbędzie się 25 marca w Auli CNTI i rozpocznie o godzinie 12:00.

Wydarzenie obejmuje:

  • wystąpienie Koordynatora Projektu dr hab. Agaty Austen, prof. UE,
  • wprowadzenie do projektu MOOW w formie prezentacji, dr Kinga Hoffmann-Burdzińska i dr Adrian Pyszka,
  • prelekcje zaproszonych gości dotyczące zrównoważonego rozwoju oraz biznesowych doświadczeń w tym obszarze.

Wydarzenie jest wstępem do organizowanego w dniach 22-26 kwietnia bootcampu projektowego, podczas którego studenci będą mieli okazję poznać zasady pracy projektowej w środowisku cyfrowym i opracować zespołowo własne rozwiązanie z obszaru zrównoważonego rozwoju w edukacji cyfrowej.

Podczas wydarzenia będzie możliwość zarejestrowania się do uczestnictwa w cyfrowym bootcampie. Rejestracja dla studentów odbywać się będzie poprzez formularz rejestracyjny w dniach 3-5 kwietnia!

Studentów zachęcamy do wzięcia udziału w Moow Impact Day i rejestracji na MOOW CODE BOOTCAMP!

Więcej informacji na stronie projektu.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3