Wycieczka dzieci z SP nr 1 im. Janusza Korczaka w Żorach

6 marca br. nasza Uczelnia miała okazję po raz drugi gościć uczniów klas czwartych ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Żorach (pierwsza wycieczka odbyła się w zeszłym roku). Dzieciom towarzyszyli ich wychowawcy i opiekunowie wraz z panią wicedyrektor.

Podczas wizyty uczniowie zwiedzili wybrane atrakcyjne miejsca w Uniwersytecie, m.in. dziekanat, basen, bibliotekę CNTI. Uczestniczyli także w interaktywnych zajęciach prowadzonych przez naszych wykładowców: dr Katarzynę Czernek z Katedry Turystyki oraz dr Artura Strzeleckiego z Katedry Informatyki, Zakład Strategii i Metod Budowy Systemów E-biznesu. Odbyli również warsztaty z Zespołem Pieśni i Tańca "Silesianie".

Na zakończenie wizyty uczniowie otrzymali certyfikaty uczestnictwa w zajęciach w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, które wręczył Prorektor ds. Internacjonalizacji i Marketingu Prof. dr hab. Sławomir Smyczek.

Wycieczka odbyła się z inicjatywy Kierownika Zespołu Promocji Krajowej, Pani Urszuli Klemczak-Maciąg i dr Piotra Hanusa z Katedry Logistyki Ekonomicznej.

Wycieczkę organizacyjnie wspierały mgr Marta Wicherek z Biura Promocji i Nowych Mediów i mgr Katarzyna Franke z Uniwersytetu Ekonomicznego Trzeciego Wieku oraz studenci Naukowego Koła Logistyki "Dialog".

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.