Przejdź do menu Przejdź do treści
Dziewczyna pracująca na komputerze

Wyniki ewaluacji jakości działalności naukowej

Szanowni Państwo, Droga Społeczności Akademicka,

Z ogromną satysfakcją i radością informuję, że dzisiaj otrzymaliśmy decyzję Ministra Edukacji i Nauki w sprawie wyników ewaluacji jakości działalności naukowej.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach nasza Alma Mater zarówno w dyscyplinie Ekonomia i Finanse, jak i w dyscyplinie Nauki o Zarządzaniu i Jakości otrzymała kategorię B+, tym samym realizując założone cele strategiczne.

Ewaluacja to ocena jakości działalności naukowej, na którą składają się osiągnięcia pracowników Uniwersytetu, publikacje oraz realizowane projekty badawcze. Ogromne znaczenie miał również wpływ prowadzonych badań naukowych na gospodarkę i społeczeństwo, a także poziom naukowy prowadzonej działalności. W moim przekonaniu uzyskany wynik jest odzwierciedleniem Państwa ciężkiej pracy i pokazuje, że kierunek, który wspólnie obraliśmy jest dobry.

Składam wszystkim osobom zaangażowanym w proces ewaluacji serdeczne podziękowania. Mam ogromną nadzieję, że otrzymany wynik, a tym samym sukces nas wszystkich, stanie się doskonałą motywacją do dalszych działań, a Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach będzie wciąż się rozwijał.

Z wyrazami ogromnego szacunku,

Celina M. Olszak
Rektor 

Dołącz do nas

Nasi partnerzy