Przejdź do menu Przejdź do treści

XV Edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości organizowany jest co roku celem promowania rozwoju inicjatyw biznesowych oraz poszerzenia wiedzy przyszłych przedsiębiorców. W ramach XV edycji ŚTP na naszej Uczelni w dniach 22–24 listopada br. odbywają się warsztaty przygotowane przez Parlament Studencki. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym JM Rektor prof. dr hab. inż. Celiny M. Olszak.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości propaguje ideę świadomego rozwoju oraz podejmowanie inicjatyw biznesowych. Jest organizowany od 2008 roku, inicjatywa jest obecna w 170 krajach. Podczas trwania tego wydarzenia różnego rodzaju organizacje, instytucje, firmy prowadzą szkolenia, debaty oraz różnego rodzaju warsztaty związane m.in. z tematyką zakładania własnej działalności.

W ramach wydarzenia na #UEKatowice przez trzy dni odbywać się będą warsztaty prowadzone przez Parlament Studencki. Przypominamy, że każdy uczestnik warsztatów może otrzymać zaświadczenie o uczestnictwie w projekcie, na którego podstawie może ubiegać się o usprawiedliwienie nieobecności podczas zajęć! 

Szczegóły dotyczące harmonogramu oraz prelegentów zostaną opublikowane w wydarzeniu na facebooku.

Więcej informacji o Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości można przeczytać na stronie tydzień przedsiębiorczości.pl.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy