Zaproszenie JM Rektor na Międzyuczelnianą Inaugurację Roku Akademickiego [wideo]

Zachęcamy do obejrzenia filmu z zaproszeniem JM Rektor prof. dr hab. inż. Celiny M. Olszak na Międzyuczelnianą Inaugurację Roku Akademickiego 2022/2023, która odbędzie się 30 września w siedzibie NOSPR w Katowicach.

W zrealizowanym nagraniu JM Rektor prof. dr hab. inż. Celina M. Olszak kieruje następujące słowa do Gości Międzyuczelnianej Inauguracji Roku Akademickiego:

Szanowni Państwo, Droga Społeczności Akademicka,

serdecznie zapraszam na Międzyuczelnianą Inaugurację Roku Akademickiego 2022/2023, która odbędzie się 30 września o godzinie 10.00 w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

Ten dzień jest symboliczny, niezwykle ważny dla Uczelni Wyższych województwa śląskiego. Pragniemy przede wszystkim podkreślić, że nasza siła tkwi w jedności, a integrując się, wspólnie działając na rzecz rozwoju nauki możemy osiągnąć znacznie więcej.

Do zobaczenia 30 września!