Zaśpiewaj "Pierwszą Gwiazdę" razem z Chórem UE Katowice

Chór Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zaprasza całą społeczność Uczelni do wzięcia udziału w świątecznym projekcie muzycznym, w ramach którego nagrany zostanie w formie zdalnej utwór "Pierwsza Gwiazda" zespołu TGD.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w przedsięwzięciu prosimy o wypełnienie kwestionariusza zgłoszeniowego na platformie Google Kwestionariusz zgłoszeniowy.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 6 grudnia. Wspólna próba utworu wraz z chórem odbędzie się 8 grudnia, natomiast termin na przesłanie nagrań upływa 10 grudnia 2020 r.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy chor@ue.katowice.pl oraz poprzez stronę na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie! Zrób sobie prezent na Święta i zaśpiewaj razem z Chórem UE Katowice!