Życzenia JM Rektor z okazji Dnia Edukacji Narodowej

JM Rektor
Szanowni Państwo, Drodzy Współpracownicy,

z okazji obchodzonego 14 października Dnia Edukacji Narodowej pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym oraz satysfakcji z dokonań będących efektem wieloletniej wytężonej pracy na rzecz szeroko pojętego szkolnictwa wyższego, nauki i dydaktyki, jak również tych będących częścią każdego dnia. Życzę przy tym zdrowia i wytrwałości w dążeniu do realizacji zamierzonych celów oraz ambitnych wyzwań.

W tym szczególnym dla całej społeczności akademickiej dniu pragnę także podziękować Państwu za dotychczasowy wkład w rozwój Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach – naszej Alma Mater, która dzięki Państwu jest miejscem przyjaznym i otwartym dla każdego.

Celina M. Olszak
rektor