III edycja konferencji z cyklu "Perspektywy rozwoju nadzoru korporacyjnego"

21 czerwca 2022 r. w rybnickiej filii odbyła się konferencja pt.: Perspektywy rozwoju nadzoru korporacyjnego i audytu wewnętrznego. Jak zwiększyć efektywność nadzoru?

Szczegółowe informacje o dostępne są na stronie Konferencji: konferencja.mba.ue.katowice.pl

W tym roku tematem przewodnim naszego spotkania, które odbyło się 21 czerwca na terenie rybnickiego kampusu Uniwersytetu były wchodzące niebawem w życie istotne zmiany w Kodeksie Spółek Handlowych, a także implementowane w nadzorze nowe technologie. Zgodnie z naszą tradycją nie zapomnieliśmy również o audycie wewnętrznym.

Nasi Prelegenci to najwybitniejsi eksperci w zakresie prawa gospodarczego, nowych technologii i audytu wewnętrznego. Wśród nich są również autorzy nowych regulacji kodeksowych i przedstawiciele Komisji ds. Reformy Nadzoru Właścicielskiego przy Ministerstwie Aktywów Państwowych.

Konferencję objęła swoim Patronatem JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Prezes Instytutu Audytorów Wewnętrznych IIA Polska.