Prestiżowe studia blisko domu - rybnicka filia UE Katowice [film]

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach jest największą uczelnią ekonomiczną w regionie, kształcącą blisko 10 000 studentów. W Rybniku kształcimy studentów nieprzerwanie od 2002 roku, prowadząc studia stacjonarne, niestacjonarne, a także podyplomowe. Zobacz film i przekonaj się, dlaczego warto studiować w rybnickiej filii. Studiuj lokalnie, działaj globalnie!

Rybnicka filia Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach to prestiżowe studia blisko domu. Naszych studentów przygotowujemy do walki o najlepsze posady na międzynarodowym rynku pracy, dając im możliwość rozwoju kompetencji miękkich oraz nauki języków obcych na poziomie biznesowym. Rozwijający się rynek z dużym potencjałem biznesowym i wieloma możliwościami rozwoju to idealny start dla przyszłych menedżerów, finansistów i audytorów.

Zobacz materiał wideo stworzony przez władze, wykładowców i studentów rybnickiej filii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i dowiedz się więcej na temat możliwości studiowania w historycznym Rybniku.