Warsztaty dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

W poniedziałek 19 marca na naszym Wydziale odbyły się warsztaty dla uczniów, które poprowadził nasz Dziekan oraz dr Piotr Hanus.

Spotkanie rozpoczęło się w Auli powitaniem gości. W warsztatach wzięło udział około 80 osób z następujących szkół:

- w ramach współpracy związanej z patronatem naszej Uczelni – uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. ks. prof. J. Tischnera z Żor (wychowawcy: mgr Małgorzata Herman, mgr Joanna Krupa, mgr Zdzisława Staroń),

- Uczniowie gimnazjum i klas VII Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kryrach (wychowawcy: mgr Katarzyna Kosińska, mgr Grażyna Staniek).

Warsztaty z zakresu finansów pt. "Ile naprawdę kosztuje kredyt i pożyczka?") przeprowadził dr inż. Tomasz Zieliński, a z zakresu logistyki pt. "Więcej czy mniej zapasu? Oto jest pytanie!" dr Piotr Hanus (Katedra Logistyki Ekonomicznej). Uczniowie wysłuchali ich z zaciekawieniem, zadawali pytania, brali udział w dyskusji, wykonywali interaktywne zadania.

Dziękujemy za udział wszystkim uczniom i ich nauczycielom.