Zapraszamy do udziału w badaniu EUROSUDENT VI

Na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeprowadzane jest badanie w ramach EUROSTUDENT VI, którego celem jest analiza społeczno-ekonomicznych warunków studiowania i porównanie ich z warunkami panującymi w blisko 30 krajach Europy.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach został wylosowany do udziału w tym badaniu - badaniem objęci są studenci wylosowanych kierunków: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Finanse i Zarządzanie w Ochronie Zdrowia oraz Informatyka i Ekonometria. Zachęcamy studentów tych kierunków do udziału w badaniu i wypełnienie kwestionariusza ankiety internetowej.

Badaniu towarzyszy konkurs z nagrodami: trzy tablety – po jednym dla każdego z trzech zwycięzców konkursu.

Informacje o badaniu EUROSTUDENT

Badanie