Wydział Gospodarki Przestrzennej i Transformacji Regionów

Strategia Naukowa Wydziału GPiTR 2030

Dziekan Wydziału GPiTR na podstawie wyników warsztatu przeprowadzonego w grudniu 2024 podczas I-go Seminarium Naukowego Wydziału oraz w kontekście prac nad Strategią Nauki UE Katowice przygotował projekt Strategii Naukowej Wydziału GPiTR. Strategia została przekazana do konsultacji Komisji stałej Rady Wydziału ds. Nauki i Ewaluacji.

W pierwszym kwartale 2024 roku prowadzono prace nad projektem Strategii Naukowej Wydziału GPiTR. Projekt Strategii określa orientację strategiczną Wydziału w zakresie atutów i wyzwań rozwoju nauki, wizji i misji, priorytetów, celów i działań związanych z rozwojem nauki a także tzw. priorytetowego obszaru badawczego Wydziału.

Do 24 kwietnia br. Strategia Naukowa Wydziału GPiTR podlega konsultacji z Komisją stałą Rady Wydziału GPiTR ds. Nauki i Ewaluacji. Po uwzględnieniu uwag Komisji projekt Strategii będzie skierowany do konsultacji do wszystkich pracowników Wydziału z prośba o ich opinię.

Na potrzeby stworzenia strony internetowej Wydziału umieszczono w jej ramach projekt wizji, misji, priorytetów, celów i działań w zakresie rozwoju nauki na Wydziale GPiTR.

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd