Wydział Informatyki i Komunikacji

Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania (DPTO) i z Future Processing

Dzięki wykładom i warsztatom prowadzonym w ramachcyklu Dobre Praktyki Tworzenia Oprogramowania (DPTO) specjaliści z Future Processing wprowadzają uczestników w realia kariery zawodowej w branży IT. Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek, 14 listopada na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu oraz w środę, 15 listopada 2017 roku na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Zapisy na www.dpto.pl.

Uczestnicy pierwszego z dwóch planowanych na ten rok akademicki bloków DPTO dowiedzą się m.in. jak zwiększyć swoje szanse podczas rekrutacji, jak pisać czysty kod zgodny z dobrymi standardami programowania, czym jest programowanie deklaratywne oraz czym aplikacje chmurowe różnią się od tradycyjnych.

Pełna agenda wydarzenia dostępna jest na stronie www.dpto.pl.

Uczestnicy cyklu będą ponadto mieli możliwość zapisania się na warsztaty, które odbędą się w sobotę, 2 grudnia 2017 roku w siedzibie firmy Future Processing w Gliwicach. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, pierwszeństwo udziału w warsztatach będą miały osoby, które uczestniczyły w wykładach I bloku DPTO i jednocześnie w najciekawszy sposób uzasadnią chęć swojego uczestnictwa w szkoleniu. Zapisy na warsztaty ruszają 16 listopada i potrwają do 23 listopada 2017 roku.

Wszystkie bieżące informacje dotyczące cyklu DPTO, w tym informacje o rejestracji na poszczególne bloki, przesyłane są także za pośrednictwem newslettera: www.dpto.pl/#newsletter.

Organizatorem cyklu DPTO jest firma Future Processing, która działa na globalnym rynku informatycznym od 2000 roku. Obecnie to ponad 800-osobowy zespół specjalizujący się w tworzeniu oprogramowania komputerowego na potrzeby międzynarodowego handlu, przemysłu i usług.