Wydział Informatyki i Komunikacji

Stopień doktora habilitowanego dla dr hab. Anna Musialik-Chmiel

Jest nam miło poinformować, o uzyskaniu przez Panią dr hab. Anna Musialik-Chmiel z Katedry Projektowania i Analizy Komunikacji stopnia Doktora habilitowanego.

30 czerwca br. w Auli Uniwersyteckiej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbyły się   uroczyste promocje doktorów i doktorów habilitowanych.

Tego dnia 22 osoby uzyskały stopień naukowy doktora habilitowanego, a Uniwersytet osiągnął liczbę 1327 doktorów habilitowanych wypromowanych w swojej ponad 78-letniej historii.

Jego Magnificencja Rektor UMCS prof. dr hab. Radosław Dobrowolski przewodniczył tej uroczystości oraz   wręczał, samodzielnym pracownikom nauki –   dyplomy habilitacyjne.

W tym gronie była również   dr hab. Anna Musialik-Chmiel z Katedry Projektowania i Analizy Komunikacji. Stopień doktora habilitowanego został przyznany naszej koleżance na podstawie przedłożonego osiągnięcia naukowego – monografii zatytułowanej „ Radiowe audycje preferowane jako element realizacji misji mediów publicznych w latach 2007-2017”.

Serdecznie gratulujemy.