Przejdź do menu Przejdź do treści

Rekrutacja do Programu CIMA

Rekrutacja do Programu CGMA na Uczelni 2023/2024

16 października wystartowała rekrutacja do Programu CGMA® na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w nowym roku akademickim. Dzięki Programowi studenci mogą wykorzystać swoje studia w 100 procentach, rozwijając umiejętności z zakresu rachunkowości, finansów i biznesu oraz zdobywając prestiżowe kwalifikacje profesjonalne jeszcze w trakcie studiów. Zarejestruj się już dziś na stronie cimauczelnie.pl!

Program CGMA na Uczelni jest otwarty dla studentów studiów licencjackich i magisterskich na kierunkach akredytowanych przez AICPA & CIMA. Studenci, którzy ukończą w ramach programu wszystkie wymagane przedmioty, otrzymają zwolnienia z niektórych przeprowadzanych przez CIMA egzaminów, a po pomyślnym zdaniu odpowiedniego egzaminu CGMA będą mogli uzyskać Certificate in Business Accounting lub Diploma in Management Accounting, które są oficjalnymi szczeblami zdobywania Kwalifikacji Profesjonalnej CGMA i uzyskania tytułu Chartered Global Management Accountant (CGMA).

Jakub Bejnarowicz, Dyrektor Regionalny na Europę, AICPA & CIMA, powiedział:

Kwalifikacja CGMA cieszy się rozpoznawalnością i zaufaniem największych pracodawców na świecie. Dzięki Programowi CGMA na Uczelni, studenci otrzymują możliwość rozwinięcia swoich umiejętności i wejścia na przyspieszoną ścieżkę zdobywania tytułu CGMA. Zwiększy to ich szanse na zatrudnienie i zapewni przewagę konkurencyjną na rynku pracy”.

Nie czekaj z decyzją – rekrutacja do Programu potrwa do 19 listopada!

Jak dołączyć do Programu CGMA na Uczelni?

1)     Załóż i aktywuj swoje konto na stronie cimauczelnie.pl.

2)     Uzupełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz wymagane dokumenty.

3)     Poczekaj na pozytywną weryfikację wniosku przez Koordynatora na Uczelni i AICPA & CIMA.

4)     Zapoznaj się z dalszymi instrukcjami dotyczącymi rejestracji w AICPA & CIMA i uiszczenia opłaty rejestracyjnej.

Masz pytania?

Dodatkowe informacje nt. Programu CGMA znajdują się na stronie cimauczelnie.pl oraz na uczelnianej stronie programu.

Ponadto, Już 20 października AICPA & CIMA zaprasza na wydarzenie CGMA NEXGEN – targi kariery i edukacji, poświęcone Twojej przyszłość w finansach.

To dzień pełen pozytywnej energii i inspiracji, podczas którego:

·        wysłuchasz ciekawych prelekcji i wystąpień motywacyjnych,

·        weźmiesz udział w praktycznych warsztatach na temat kariery i podnoszenia kwalifikacji,

·        skorzystasz z darmowych konsultacji CV, prowadzonych przez doświadczonych rekruterów z Hays,spotkasz topowych pracodawców i rekruterów,

·        zagrasz z nami w ekscytującą grę z szansą na wygranie atrakcyjnych nagród.

CGMA NEXGEN to wydarzenie hybrydowe, więc wszystkie atrakcje będę dostępne zarówno na miejscu w Warszawie, jak i online.

Rejestracja na stronie cgmanexgen.vfairs.com

Zarejestruj się już dziś i zaplanuj swoją przyszłość, dzięki CGMA NEXGEN!

 

AICPA & CIMA, które wspólnie tworzą Association of International Certified Professional Accountants, działają na rzecz globalnej profesji finansowej w imieniu 698 000 członków i studentów American Institute of CPAs (AICPA) i The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) ze 188 krajów i terytoriów. Stowarzyszenie jest światowym liderem w dziedzinie rachunkowości publicznej i zarządczej.

Założony w 1919 r. The Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) jest czołową i jednocześnie największą światową organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej.

 

Specjaliści z dyplomem CIMA pracują w samym sercu biznesu. CIMA ściśle współpracuje z pracodawcami, nieustannie aktualizując swój program nauczania, dzięki czemu pozostaje pierwszym wyborem przy rekrutacji liderów biznesu z wykształceniem w dziedzinie finansów.

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca