Przejdź do menu Przejdź do treści

Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

13 października, w godz. 09:00-14:00 odbędzie się Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Tego dnia, uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość porozmawiania z pracownikami oraz studentami naszej Uczelni. To także świetna okazja, aby zapoznać się z ofertą dydaktyczną UE Katowice. Serdecznie zapraszamy!

Dzień Otwarty to idealna okoliczność, aby poznać Uczelnię, jej działalność oraz wykładowców. Uczniowie będą mogli posłuchać interesujących wykładów (w j. polskim oraz j. angielskim), dowiedzieć się, jak wygląda rekrutacja na Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach oraz wziąć udział w Festiwalu Kierunków, który jest okazją do rozmowy z wykładowcami i studentami, aby uzyskać odpowiedzi na pytania związane ze studiowaniem. Dla zainteresowanych wyjazdami zagranicznymi przewidziano także spotkanie z przedstawicielami Biura Współpracy Międzynarodowej, którzy opowiedzą o programie Erasmus+. Osoby zainteresowane swoim rozwojem zawodowym będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami, którzy opowiedzą o możliwościach rozwoju kompetencji cenionych na rynku pracy oraz ofercie biura karier.

Podczas wydarzenia na naszych gości będzie czekało również wiele interesujących atrakcjiW programie zaplanowano m.in.:

  • warsztaty z Zespołem Pieśni i Tańca "Silesianie",
  • zwiedzanie kampusu,
  • spotkanie z Organizacjami Studenckimi oraz Kołami Naukowymi,
  • kiermasz książek Wydawnictwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,
  • a także wiele wiele aktywizujących gier i zabaw.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału, a grupy zorganizowane zachęcamy do zapisów poprzez formularz zgłoszeniowy formularz zgłoszeniowy.

Widzimy się 13 października, do zobaczenia!

Dodatkowe szczegóły znajdują się w dedykowanym wydarzeniu na Facebooku.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy