Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy online

W poniedziałek 1 czerwca odbyły się pierwsze, zdalne zajęcia dla dzieci i młodzieży w ramach realizowanych programów edukacyjnych Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy oraz Akademia Młodego Ekonomisty.


Obrazek przedstawia dziecko biorące udział w zajęciach online.
Źródło: pexels.com

 

Dzień dziecka na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach świętowano podczas pierwszej sesji online zorganizowanej w ramach uczelnianych programów edukacyjnych dostępnych dla dzieci i młodzieży.

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy oraz Akademia Młodego Ekonomisty, to dwa programy mające na celu popularyzację wiedzy i budowanie świadomości ekonomicznej wśród dzieci już od najmłodszych lat.

Zajęcia i warsztaty "PR Firmy", w których udział wzięło ponad 50 uczestników poprowadziła Pani Marta Grybś-Kabocik, natomiast wykład online dla rodziców najmłodszych studentów pt. "Kreatywny dialog - czy istnieje potrzeba negocjacji" wygłosiła psycholog Monika Korczak.

Po udanych pierwszych zajęciach online, kolejne spotkania dla dzieci i rodziców odbywać się będą cyklicznie w czerwcowe poniedziałki min. na temat finansów przedsiębiorcy, zarządzania marką oraz problemach ekonomicznych w obszarze rozmów z dzieckiem.