Przejdź do menu Przejdź do treści

"Mobilne UEKato" rusza w drogę!

Sezon na Targi Edukacyjne - czas start! Marzec to początek wielu wydarzeń wyjazdowych oraz stacjonarnych. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach w ramach projektu "Mobilne UEKato" odwiedza śląskie miasta, w których organizowane są najlepsze inicjatywy kierowane do kandydatów.

9 marca delegacja uczelni promowała swoją ofertę podczas IX Powiatowej Giełdy Szkół Wyższych w Żywcu. Przy stanowisku UE Katowice młodzież zdobyła wszystkie niezbędne informacje dotyczące rekrutacji, kierunków studiów oraz możliwości rozwijania swoich pasji w organizacjach studenckich.

Zachęcamy do zobaczenia relacji z tego wydarzenia, która znajduje się w galerii poniżej!

Już 15 i 16 marca uniwersytet będzie można spotkać również w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu oraz w I Liceum Ogólnokształcącym im. nr 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim. Organizowane są tam festiwale nauki, a dzięki spotkaniom z nauczycielami i uczniami, pracownicy uczelni będą mogli odpowiednio doradzić wybór kierunków oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące życia studenckiego.

Natomiast największe targi edukacyjne w regionie odbędą się 27 i 28 marca. Katowicki Spodek znów stanie się centrum naukowym dla wszystkich poszukujących swojej "pomaturalnej drogi". Nie zabraknie ciekawych atrakcji, mocnej dawki wiedzy oraz inspiracji!

Uniwersytet Ekonomiczny czeka na Ciebie! #wybierzUE

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3