Praktyczne informacje dla kandydatów [PRZECZYTAJ]

Przypominamy, że rekrutacja na studia niestacjonarne I i II stopnia oraz stacjonarne II stopnia trwa do 7 września 2019 roku! Jeśli chcesz zostać studentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach [1] aplikuj online na www.ue.katowice.pl/irk, [2] złóż komplet dokumentów wraz z potwierdzeniem przelewu i [3] oczekuj na wyniki rekrutacji!

Terminarz składania dokumentów:

KATOWICE: 2-7 września 2019 r.

• 2-6 września: 10.00 – 18.00
  • sobota 7 września: 10.00 – 14.00

Miejsce składania dokumentów:
ul. Bogucicka 5, Katowice
Budynek CNTI, poziom 4

RYBNIK: 2-7 września 2019 r.

• od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00
  • w środę 4 września w godz. 8.00-17.00
  • w sobotę 7 września w godz. 9.00-14.00

Miejsce składania dokumentów:
ul. Rudzka 13c, budynek B, Rybnik
pokój 1.3 (dziekanat)

Uwaga!

• Opłata rekrutacyjna nie jest księgowana automatycznie. Podczas składania kompletu dokumentów (do 7 września) należy zabrać ze sobą również potwierdzenie przelewu i przedstawić je osobie przyjmującej dokumenty. Opłata w wysokości 85 zł umożliwia aplikację na jeden kierunek główny oraz jednocześnie na dwa kierunki alternatywne. Kandydat zostanie jednak przyjęty tylko na jeden kierunek, zgodnie z zaznaczonymi priorytetami w systemie aplikacyjnym IRK.

• Pamiętaj! Wyniki z matury kandydat wpisuje osobiście w systemie IRK na etapie uzupełniania aplikacji. Nie zostaną one zaciągnięte automatycznie z Krajowego Rejestru Matur. W przypadku nie uzupełnienia wyników, kandydat nie będzie brany pod uwagę w postępowaniu kwalifikacyjnym - jego kandydatura nie zostanie rozpatrzona.

Więcej informacji: www.ue.katowice.pl/kandydaci