Promocja UE Katowice w I LO w Gliwicach

3 czerwca 2022 r. w murach I Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego w Gliwicach im. Edwarda Dembowskiego odbyły się dwa spotkania pracowników naszej Uczelni z uczniami klas Ic, IIc oraz IIIc.

Podczas spotkania Kierownik Działu Promocji Aleksandra Sekuła oraz Koordynator ds. Promocji Krajowej i Współpracy ze Szkołami Konrad Bilski przedstawili uczniom ofertę Uczelni. Następnie licealiści wzięli udział w aktywnych wykładach poprowadzonych przez mgr Macieja Tuszkiewicza, pracownika Katedry Informatyki i Rachunkowości Międzynarodowej pt. "Czy człowiek w finansach wie wszystko? O racjonalności ograniczonej" oraz "Co zrobić, by zarządzający robił to, co chce właściciel. Teoria agencji na przykładach".

Uczniowie z chętnie włączali się w zajęcia i nawet dzwonek na przerwę nie przerwał trwającej dyskusji.

Przeprowadzone spotkania są wynikiem podpisania umowy o współpracę między Uczelnią a I LO w Gliwicach, na mocy której Maciej Tuszkiewicz został ustanowiony Opiekunem Liceum z ramienia Uczelni.