Ruszył semestr letni programów edukacyjnych EUD, AME oraz ELiT

2 marca 2020 r. Dziekan Szkoły Studiów I i II Stopnia dr hab. Grzegorz Głód, prof. UE uroczyście, zainaugurował semestr letni programów edukacji ekonomicznej dla dzieci i młodzieży w roku akademickim 2019/2020.

W programie udział wzięło ponad 150 uczniów i prawie 60 rodziców. W pierwszych zajęciach najmłodsi studenci wysłuchali wykładów o "Zarządzaniu czasem", "Zarządzaniu marką" oraz o tym "Czym jest CSR i jak jest traktowany przez największych graczy". Rodzice zaś wysłuchali wykładu na temat "Nowoczesnej edukacji".

W programach edukacyjnych uczestniczą nie tylko uczniowie z okolicznych szkół podstawowych i średni a także tacy, którzy przyjeżdżają ponad 100 km.

W ramach prowadzonych Uniwersytetów Dziecięcych odbędzie się 6 spotkań, natomiast w autorskim programie Ekonomii dla Liceum i Technikum zaplanowaliśmy 7 spotkań.

Tematy zajęć oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronach programów: