Ruszyła rekrutacja na zajęcia programu edukacyjnego Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy

Zapraszamy dzieci z klas IV, V i VI szkół podstawowych na bezpłatne zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego w semestrze letnim 2021/2022.

Zajęcia będą się odbywały w semestrze letnim w formie hybrydowej (online i stacjonarnie) w poniedziałki w godz. 18:00-19:30. Informujemy, że równolegle będą się odbywały wykłady KAWA dla Rodziców Studentów EUD. Tematyka zajęć obejmuje obszary ekonomii, gospodarki, marketingu, zarządzania i psychologii.

Na pierwsze zajęcia EUD w formie online zapraszamy 14 marca 2022 r. o godz. 18:00.
Rejestracja jest możliwa do 10 marca 2022 r. za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego na stronie Organizatora

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej programu.
Zapraszamy serdecznie do udziału w programie!