Przejdź do menu Przejdź do treści

Trwają zapisy do bezpłatnego programu edukacyjnego Ekonomia dla Liceum i Technikum (ELiT)

Zapraszamy obecnych i nowych uczestników do zapisu na zimową edycję bezpłatnego programu edukacyjnego Ekonomia dla Liceum i Technikum (ELiT) w roku akademickim 2023/2024. Nabór został przedłużony do 5 października. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami.

O programie

Ekonomia dla Liceum i Technikum to autorski projekt Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, ma na celu popularyzowanie wiedzy i budowanie świadomości ekonomicznej wśród młodzieży. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, w systemie semestralnym, z których każdy obejmuje minimum 6 spotkań w formie interaktywnych wykładów i warsztatów trwających 90 - 120 minut.

Spotkania prowadzone są zarówno przez wykładowców naszej Uczelni, jak również przez zaprzyjaźnionych specjalistów i praktyków biznesu, czy przedstawicieli takich instytucji jak Narodowy Bank Polski. Problematyka zajęć koncentruje się wokół zagadnień z zakresu zarządzania, ekonomii, marketingu, historii gospodarczej, psychologii, etyki biznesu, a także rozwoju osobistego i realizacji projektów.

Zapisy

Rejestracja uczestników odbywa się za pomocą formularza zgłoszeniowego do 5 października br.

Więcej informacji

Pierwsze zajęcia ruszają 2 października (poniedziałek) o godz. 17:30, aula CNTI, budynek CNTI, Katowice, ul. Bogucicka 5.

Więcej informacji o programie można znaleźć na stronie.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy