Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego "In Altum" na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

20 czerwca br. uczniowie z Liceum Ogólnokształcącego "In Altum" w Katowicach zwiedzili kampus naszego Uniwersytetu, a także wzięli udział w inspirujących wykładach.

Kolejna, bo druga już edycja tego wydarzenia, podczas której uczniowie Liceum "In Altum" mogli zaznajomić się w ramach tzw "Obozu Naukowego" z zagadnieniami podejmowanymi w toku studiów ekonomicznych, być uczestnikami wykładów naukowych przybliżających nauki ekonomiczne, oraz poznać budynki kampusu Uniwersytetu. Licealiści mieli okazję obejrzeć między innymi Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych oraz Rektorat Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Wykłady dla naszych gości wygłosili:

• dr hab. Jan Acedański, prof. UE: "Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu? O teorii wyboru w warunkach ryzyka"
  • dr. Agnieszka Orwat-Acedańska: " Dla każdego coś miłego - budujemy portfele inwestycyjne"
  • dr hab. n. med. Armand Cholewka, prof. UŚ: "Organizm w liczbach"

Dziękujemy za wizytę na naszym kampusie i do zobaczenia na UE Katowice!

• Prezentacja dr hab. Jan Acedański, prof. UE: "Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu? O teorii wyboru w warunkach ryzyka"
  • dr hab. Jan Acedański, prof. UE
  • zdjęcie uczestników
  • Prezentacja dr. Agnieszka Orwat-Acedańska: " Dla każdego coś miłego - budujemy portfele inwestycyjne"