UE Katowice na Salonie Maturzystów Perspektywy 2020 [online]

30 września 2020 r. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach brał udział w kolejnej edycji Śląskiego Salonu Maturzystów. Ze względu na sytuację epidemiologiczną tegoroczne wydarzenie odbyło się w formie zdalnej. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego wirtualnego stoiska!

Dzięki współpracy z władzami oświatowymi, dyrektorami szkół i nauczycielami, maturzyści z każdego województwa mają okazję uczestniczenia w tegorocznym Salonie Maturzystów 2020 online.

W pawilonie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach uczniowie mogli okazję zapoznać się z kierunkami kształcenia, pozyskać informacje dotyczące wymagań stawianych przyszłym studentom oraz posłuchać "Miniwykładów" ekspertów z Uniwersytetu Ekonomicznego w języku polskim i angielskim.

W programie naszego stoiska znalazły się m.in. czat online czat z pracownikami Działu Rekrutacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, filmy promocyjne o Uczelni, a także miniwykłady naszych ekspertów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie salonmaturzystow.pl.