Webinar dla kandydatów vol. 2

Kandydacie, poznaj nas jeszcze przed rozpoczęciem studiów! Spotkaj się z Prorektorem, pracownikami oraz studentami na naszym facebookowym profilu, podczas cyklu webinariów dla kandydatów na studia. Na spotkaniach odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące studiów i opowiadamy o możliwościach, jakie daje studiowanie na UE Katowice. Przed Wami jeszcze 2 wydarzenia online. Kolejne już 2 lutego! [Uwaga, zmiana terminu z 19 stycznia].

Jak prawidłowo wypełnić formularz rekrutacyjny w systemie IRK? Czym się kierować przy wyborze kierunku studiów? Jakie dokumenty należy złożyć? Na te i wiele innych pytań odpowiemy już 2 lutego! Podczas kolejnego webinarium opowiemy Ci, jak wygląda rekrutacja krok po kroku, przedstawimy naszą ofertę kierunków studiów oraz połączymy się z uczniami, którzy już wiedzą, że chcą być studentami UE Katowice.

Dowiesz się dlaczego kandydaci wybierają naszą uczelnię, a także co sprawia, że postanawiają spełniać z nami swoje marzenia o studiowaniu, o zagranicznych wyjazdach i karierze. 

A może marzysz o studiowaniu za granicą? Chcesz nawiązać międzynarodowe przyjaźnie, poznać życie studenckie we Francji, Hiszpanii czy Włoszech? Pomożemy Ci osiągnąć ten cel! Podczas spotkania będziesz miał szanse porozmawiać z ekspertem z Biura Współpracy Międzynarodowej, który odkryje przed Tobą wszystkie tajemnice programu Erasmus Plus oraz zagranicznych stypendiów!

Masz inne pytania? Odpowiemy na nie podczas live chatu w trakcie i po zakończeniu webinarium.

Program webinaru:

  • Rekrutacja krok po kroku – przewodnik naszego eksperta z Działu Rekrutacji. 
  • My już wybraliśmy – poznaj naszych kandydatów.
  • Erasmus Plus – poznaj wszystkie możliwości wymian międzynarodowych. 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź z nami 2 lutego o godz. 17:00!