Webinaria dla Kandydatów na UE Katowice

Za nami 2 z 3 webinariów dla kandydatów w formie transmisji na żywo! Podczas spotkań online Kandydaci mogli spotkać się na naszym facebookowym profilu z Prorektorem ds. Edukacji i Współpracy Międzynarodowej prof. dr hab. Sławomirem Smyczkiem, pracownikami oraz studentami Uczelni. Przed nami jeszcze trzecie, ostatnie wydarzenie, w trakcie którego odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące studiów i przedstawiamy możliwości, jakie daje studiowanie na UE Katowice.

Webinar vol. 1, 17 listopada

Podczas pierwszego webinaru kandydaci mogli odkryć z nami tajemnice studiowania, a także zobaczyć, jakie możliwości daje nasza uczelnia oraz jak najlepiej wykorzystać najwspanialszy czas życia!

Kandydaci spotkali się z Prorektorem ds. Edukacji i Współpracy Międzynarodowej, pracownikami oraz studentami i mogli poznać odpowiedzi na pytania dotyczące kierunków studiów czy rekrutacji, na które odpowiadaliśmy podczas live chatu! Podczas webinarium będziesz wystąpili także Laura i Paweł, którzy w ramach programu MERCURI studiują w kilku różnych krajach i którzy połączyli się z nami z Niemiec. Nie zabraknie również prezentacji uniwersyteckich produkcji filmowych.

Zobacz transmisję na Facebooku.

Webinar vol. 2, 2 lutego

Jak prawidłowo wypełnić formularz rekrutacyjny w systemie IRK? Czym się kierować przy wyborze kierunku studiów? Jakie dokumenty należy złożyć? Na te i wiele innych pytań odpowiadaliśmy 2 lutego podczas kolejnego webinarium. Nasza specjalistka ds. rekrutacji opowiedziała kandydatom, jak wygląda rekrutacja krok po kroku, przedstawiliśmy również naszą ofertę kierunków oraz rozmawialiśmy ze studentem.

Ci, którzy marzą o studiowaniu za granicąmieli okazję porozmawiać z ekspertem z Biura Współpracy Międzynarodowej, i dowiedzieć się wszystkiego na temat programu Erasmus Plus oraz zagranicznych stypendiów.

Zobacz transmisję na Facebooku.

Webinar vol. 3, 27 kwietnia

27 kwietnia z murów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przeniesiemy się do centrum śląskiego biznesu, abyś mógł poznać Absolwenta, któremu wiedza zdobyta na studiach, zaangażowanie i pomysł otworzyły drzwi do wielkiej kariery.

Czy warto być aktywnym zawodowo podczas studiów? Jak zacząć i rozwijać pracę we własnej firmie? Jak zacząć budować swój personal branding jeszcze na studiach? Na te pytania odpowie gość naszego ostatniego webinarium.

A może już teraz masz pytanie o studia na UE Katowice? Pisz na rekrutacja@ue.katowice.pl lub na Facebooku czy Instagramie.