Wizyta Liceum Ogólnokształcącego nr I im. Mikołaja Kopernika na UE Katowice

30 marca br. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach odwiedzili uczniowie I LO im. Mikołaja Kopernika. Dla naszych gości został przygotowany specjalny wykład, który poprowadził dr Bartłomiej Gabryś z Katedry Przedsiębiorczości oraz dodatkowe niespodzianki.

Całość spotkania poprowadziła Angelika Gagracz, Kierownik Działu Promocji, przekazując na początku głos Prorektorowi ds. Edukacji i Współpracy Międzynarodowej dr hab. prof. Sławomirowi Smyczkowi, który powitał naszych zgromadzonych gości.

Kolejno odbył się wykład poprowadzony przez dr Bartłomieja Gabrysia z Katedry Przedsiębiorczości.

Następnie Edyta Lachowicz-Santos, Dyrektor Biura Internacjonalizacji wraz z praktykantem z Welcome Point opowiedziała krótko o różnicach międzykulturowych.

Uczniowie mogli wysłuchać także informacji na temat rekrutacji, dostępnej ofercie, a także zdobyć kilka przydatnych wskazówek. Całość przekazała im Joanna Wąchała z Działu Rekrutacji.

Na sam koniec na uczniów I LO czekała niespodzianka, a był nią quiz, w trakcie którego można było zdobyć gadżety z logo naszego Uniwersytetu.

W trakcie całego spotkania można było liczyć na aktywność uczniów.

Dziękujemy za wizytę, do zobaczenia!