Wizyta Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu na kampusie UE Katowice

22 listopada br. kampus naszego Uniwersytetu odwiedził Zespół Szkół Ekonomicznych w Raciborzu. Uczniowie mieli okazję poznać naszą Uczelnię oraz wziąć udział w warsztatach.

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu odwiedzili nasz Uniwersytet w dniu 22 listopada br., była to dla nich świetna okazja, aby zapoznać się z ofertą Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Centrum Marketingu zorganizowało dla uczniów wycieczkę po kampusie naszej Uczelni, w tym także po naszej czytelni, gdzie poznali zasady jej działania. Zespół Szkół Ekonomicznych w Raciborzu miał również możliwość poznania szczegółów na temat działalności Zespołu Tańca i Pieśni "Silesianie".

Ostatnim punktem programu były warsztaty pt. "Narcyzm w świetle Facebooka", które poprowadziła mgr Monika Karczewska z Katedry Zarządzania Organizacjami.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się w nowym roku akademickim 2023/2024!