XVI Śląski Salon Maturzystów już za nami!

#UEKatowice w dniach 19-20 września br. uczestniczył w Śląskim Salonie Maturzystów. Drugiego dnia odbyła się prezentacja naszej Uczelni, która była idealną okazją dla uczniów i maturzystów do zapoznania się z nami, jak i naszą ofertą.

Śląski Salon Maturzystów organizowany w dniach 19-20 września br. przez Perspektywy, jak co roku, ma na celu pomoc uczniom, a także przyszłym maturzystom w wyborze uczelni, a także ich wymarzonego kierunku, dzięki któremu zdobędą doświadczenie oraz rozwiną swoje kompetencje. Wszystkie szkoły wyższe ze śląska zjeżdżają się w jedno miejsce, aby maturzyści mogli je lepiej poznać oraz zadać przedstawicielom nurtujące ich pytania.

We wtorek, 20 września, odbyła się prezentacja naszej Uczelni, która była idealną okazją dla uczniów i maturzystów, do zapoznania się z nami, jak również naszą ofertą.

Cieszymy się, że przez cały ten czas, tak licznie interesowaliście się Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach. Po rozmowach, które przeprowadziliśmy z przyszłymi kandydatami, już teraz wiemy, że na naszą Uczelnię przyjdą w kolejnym roku akademickim same wspaniałe i wartościowe osoby.

Do zobaczenia w roku akademickim 2023/2024!

Oferta studiów #UE Katowice znajduje się na stronie