XXIV Ogólnopolskie Targi "Edukacja 2022"

22 i 23 marca Kandydaci na studia mieli okazję spotkać się z nami w Spodku podczas XXIV Ogólnopolskich Targów "Edukacja 2022". Dziękujemy za Waszą liczną obecność i do zobaczenia już w październiku na UE Katowice!

Ogólnopolskie Targi Edukacyjne, które w ciągu minionych lat zdobyły uznanie wśród uczniów i nauczycieli Śląska, co roku są miejscem spotkań renomowanych szkół wyższych, policealnych i zawodowych oraz instytucji wspierających edukację. Poszczególne edycje Targów przyciągają do Spodka każdego roku wszystkich poszukujących aktualnych i rzetelnych informacji na temat możliwości kształcenia w regionie i kraju.

W minionej edycji zaprezentowało się ok. 70 szkół wyższych i pomaturalnych z województwa śląskiego, kraju i z zagranicy.

W Targach uczestniczyły uniwersytety, uczelnie ekonomiczne, artystyczne, techniczne, a także wszystkie uczelnie niepubliczne z regionu. Na każdego Kandydata czekały najnowsze oferty edukacyjne w zakresie studiów dziennych, wieczorowych i zaocznych, a także wymogi egzaminacyjne, zasady przyjęć i wszelkie opłaty na wszystkie kierunki i wydziały uczelni.

XXIV Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2022” w Katowicach odbyły się pod patronatem między innymi: Wojewody Śląskiego, Marszałka Województwa Śląskiego i Prezydenta Katowic.

Dodatkowo w ramach XII Salonu Funduszy Europejskich oraz VIII Salonu Edukacyjnego Kandydaci mogli wziąć udział w inspirujących warsztatach i zajęciach.

Szczegóły można znaleźć na stronie www.targi-edukacja.eu oraz na facebooku facebook.com/TargiEdukacjaSpodek.